رویدادها

کنسرت گروه خُنیا به سرپرستی پری ملکی ، «نرود ز دلم هرگز، یادمان ایرج تیمورتاش» در تالار وحدت

1397/09/05

گروه موسیقی «خُنیا» به سرپرستی پری ملکی در روزهای سه‌شنبه 20 و چهارشنبه 21 آذر ماه 1397 کنسرتی به صورت همخوانی و همنوازی، در ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا خواهد کرد.

این برنامه با عنوان «نرود ز دلم هرگز» به بزرگداشت و بازخوانی آثار ایرج تیمورتاش، ترانه‌سرای دهه‌ی سی و چهل شمسی اختصاص دارد.

تنظیم قطعات این برنامه را پیمان خازنی برعهده دارد و کریم قربانی (ویلنسل)، پیام سوری (پیانو)، بامداد ملکی (تنبک)، بهرنگ آزاده (ویلن)، مرضیه رحیم‌زاده (سنتور)، امید توفیقی (عود) و روزبه بهاری (ویلن)، صدای همخوانان پری ملکی، مینا فرخ‌نیا، مهسا گل‌محمدی و عرفان پورنقیبی را همراهی می‏ کنند.

ایرج تیمورتاش (1306-1364)، ترانه‌سرای آثار مشهور و ماندگاری از خوانندگان و آهنگسازان دهه‌های سی و چهل است که از مرور زندگی و معرفی آثار او غفلت شده است. او از ترانهسرایان فعال رادیو بود و با همکاری بسیاری از هنرمندان مشهور عصر خود، آثار ماندگاری را به تاریخ موسیقی ایران هدیه کرده است. ایرج تیمورتاش، همچنین روزنامه‌نگار و معلمی تأثیرگذار بود.

همزمان با این کنسرت از کتاب «ترانه‌های تیمورتاش، زندگی و زمانه‌ی ایرج تیمورتاش» نوشته‌ی امید ایران‌مهر که از سوی انتشارات خط و طرح منتشر شده، رونمایی می‌شود.

علاقه‏ مندان برای تهیه‌ی بلیت می‏ توانند به مراکز زیر مراجعه کنند:

فروش اینترنتی: www.IranConcert.com

آموزشگاه موسیقی خنیا: 88607410

عکس های مرتبط :